Kalite Bölüm Sorumluları
13 Şubat 2022

                                                                           KALİTE BÖLÜM SORUMLULARI


SORUMLU OLDUĞU BÖLÜM

ÜNVANI

BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU ADI SOYADI

KURUMSAL HİZMETLER

BAŞHEKİM

SELÇUK SEZİKLİ

KURUMSAL YAPI

İDARİ VE MALİ HİZ.MD

ENDER GÜNGÖR

KALİTE YÖNETİMİ

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

EMRAH CİVRİ

DOKÜMAN YÖNETİMİ

KALİTE BİRİM SORUMLUSU

EBRU AKKURT ÖZTAŞ

RİSK YÖNETİMİ

 

 

GÜVENLİK RAPORLAMA SİSTEMİ

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

EMRAH CİVRİ

ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ

SİVİL SAVUNMA UZMANI

MURAT ÇOBAN

EĞİTİM YÖNETİMİ

EĞİTİM BİRİM SORUMLUSU

F.RÜYA AKBULUT

SOSYAL SORUMLULUK

ANESTEZİ UZMANI (BEYİN ÖLÜMÜ TESPİT KOM. BAŞKANI)

UZM.DR.AYŞEGÜL KETEN

HASTA VE ÇALIŞAN ODAKLI HİZMETLER

SAĞLIK BAKIM HİZM. MD. YARD.

ÜMMÜGÜLSÜM YILDIZ

HASTA DENEYİMİ

HASTA İLETİŞİM BİRİM SORUMLUSU

NEŞE HIZAL

HİZMETE ERİŞİM

İDARİ MALİ HİZ. MÜD.

ENDER GÜNGÖR

YAŞAM SONU HİZMETLER

İMAM-HATİP

UĞUR BULUT

SAĞLIKLI ÇALIŞMA YAŞAMI

SAĞLIK BAKIM HİZ. MÜD. YARD.

NİLGÜN YILDIRIM

SAĞLIK HİZMETLERİ

SAĞLIK BAKIM HİZM. MD

HATİCE KUZUCU

HASTA BAKIMI

NÖROLOJİ SERVİSİ

FTR SERVİSİ

MERVE CANATAN

AYSEL ERGÜL

HANİFE AVCI

DAHİLİYE-ENFEKSİYON SERVİSİ

GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİ

AYTEN TEPE

ÖZLEM SARI

ORTOPEDİ SERVİSİ

ÜROLOJİ SERVİSİ

GÜL AYDOĞAN

LALİZAR PASLI

ZÜBEYDE BİRSİN

GENEL CERRAHİ SERVİSİ

ÇOCUK HASTALIKLARI SERVİSİ

GAMZE AKMAZ

NURGÜL AKTAŞ

GÖNÜL AKÇAY

KADIN DOĞUM SERVİSİ

İPEK HAMİDE CEVİZ

EMİNE TUNÇEL

PALYATİF BAKIM SERVİSİ

 

 

İLAÇ YÖNETİMİ

ECZACI

GAMZE KIZIKLI-AYLİN ŞAHİN

ENFEKSİYONLARIN ÖNLENMESİ

ENFEKSİYON HAST. UZMANI

ENFEKSİYON SOR. HEMŞİRESİ

UZM.DR.MEHMET CAN

ZEYNEP KILIÇ

STERİLİZASYON HİZMETLERİ

SORUMLU HEMŞİRESİ

ARİF ÖZAKTAŞ

TRANSFÜZYON HİZMETLERİ

TRANSFÜZYON HİZM. SOR. HEKİMİ

HEMŞİRE

UZM.DR.ALPER ÖZDEMİR

SELAHATTİN KARABAĞ

RADYASYON GÜVENLİĞİ

RADYOLOJİ UZMANI

RADYOLOJİ TEKNİSYENİ

UZM.DR.ABDULLAH KANDEMİR

UĞUR TUNÇAY

ACİL SERVİS

ACİL SERVİS HEKİMİ

ACİL SERVİS SOR. HEMŞİRESİ

DR.SELDA ÇAKMAK

SEMRA BAKİ-AYFER CEYLAN AYAN-FERHAT KARPUZCU

AMELİYATHANE

AMELİYATHANE SORUMLU HEKİMİ

AMELİYATHANE SORUMLU HEMŞİRE

AMELİYATHANE HEMŞİRESİ

ANESTEZİ TEKNİSYENİ

ANESTEZİ TEKNİSYENİ

UZM.DR.FARUK KOÇ

EMRE KAHRAMAN

ŞERİFE SALGUT

ERCAN YILDIZ

MUSTAFA PANCAR

YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ

YOĞUN BAKIM SORUMLU HEKİMİ

YOĞUN BAKIM SORUMLU HEMŞİRESİ

YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ

UZM.DR. EMRE KILIÇ

YILDIZ SANCAK

YAĞMUR BALTACI

DOĞUM HİZMETLERİ

DOĞUM SERVİSİ HEMŞİRESİ

DOĞUM SALONU HEMŞİRESİ

EMİNE TUNÇEL

EBRU KILIÇ

DİYALİZ ÜNİTESİ

DİYALİZ ÜNİTESİ HEMŞİRESİ

HABİBE TÜRKÖZ-FERAY ŞAHİN

BİYOKİMYA LABORATUVARI

LABORATUVAR TEKNİSYENİ

YAKUP TUNÇEL

MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI

MİKROBİYOLOJİ UZMAN HEKİMİ

LABORATUVAR SORUMLUSU

UZM.DR.ALPER ÖZDEMİR

GÜLHAN ORHAN ÇAYCI

PATOLOJİ LABORATUVARI

PATOLOJİ TEKNİSYENİ

CİHAT ERGÜDEN

DESTEK HİZMETLERİ

İDARİ MALİ HİZM. MD.

ENDER GÜNGÖR

TESİS YÖNETİMİ

İDARİ VE MALİ HİZ. MÜD.

ENDER GÜNGÖR

BİLGİ YÖNETİMİ SİSTEMİ

BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU

CÜNEYT KARADENİZ

MALZEME VE CİHAZ YÖNETİMİ

İDARİ VE MALİ HİZ. MÜD.

BİYOMEDİKAL HİZMETLERİ

TIBBİ SARF MALZEME HİZMETLERİ

AYNİYAT HİZMETLERİ

AYNİYAT SAYMANLIĞI HİZMETLERİ

ENDER GÜNGÖR

M.ALİ İPEK

İBRAHİM KENDİRCİOĞLU

AHMET KAYA

FAHRETTİN KAYIKÇI

TIBBİ KAYIT VE ARŞİV HİZMETLERİ

İDARİ VE MALİ HİZ. MÜD.

ENDER GÜNGÖR

ATIK YÖNETİMİ

ATIK YÖNETİM SORUMLUSU

ZEYNEP KILIÇ

DIŞ KAYNAK KULLANIMI

BAŞHEKİM

UZM.DR.SELÇUK SEZİKLİ

GÖSTERGE YÖNETİMİ

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

EBRU AKKURT ÖZTAŞ

GÖSTERGELERİN İZLENMESİ

KALİTE BİRİM SORUMLUSU

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

EBRU AKKURT ÖZTAŞ

EMRAH CİVRİ

BÖLÜM BAZLI GÖSTERGELER

KLİNİK BAZLI GÖSTERGELER